Strona głównaPrzetwornik prądowy z efektem Halla, pętla otwartaCzujnik Halla pętla otwarta HK16 wejście znamionowe ±100A ±4V 1% φ16 +-15V

Czujnik Halla pętla otwarta HK16 wejście znamionowe ±100A ±4V 1% φ16 +-15V

Producent: YHDC
Kod: HK16-100A-4V
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.02 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ognioodporność: UL94-V0
Temperatura pracy: -20 ℃ ~ + 70 ℃
Temperatura przechowywania: -40 ℃ ~ + 85 ℃
Częstotliwośc: DC ~ 25KHz
Wytrzymałość dielektryczna: 2.5KV 50Hz 1min
Znamionowe wejście ±100A
Zmierzony zakres ±150A
Znamionowa wydajność ±4V
Dokładność: 1%
Liniowość <0.1%
Napięcie zasilania (± 5%) ±15V
Zużycie prądu ±15mA
Obciążenie >10KΩ
Przesunięcie zerowe, TA = 25 ℃ ≤±30mV
Czas odpowiedzi < 3μ s
Waga 24g

Czujnik Halla pętla otwarta HK16 o wejściu znamionowym ±100A, ±4V, 1% φ16, +-15V:

Czujnik Halla pętla otwarta HK16 to zaawansowane urządzenie pomiarowe, które doskonale sprawdzi się w aplikacjach, gdzie niezawodne monitorowanie prądu jest kluczowe. Wyposażony w nowoczesną technologię i solidną konstrukcję, ten czujnik oferuje precyzyjne i dokładne odczyty, niezależnie od zastosowania.

Najważniejszą cechą czujnika Halla pętla otwarta HK16 jest jego imponujące wejście znamionowe o zakresie ±100A. Dzięki temu czujnik może pomiarować zarówno prądy dodatnie, jak i ujemne, zapewniając kompleksowe monitorowanie prądów w różnych aplikacjach. Ponadto, szeroki zakres napięciowy ±4V umożliwia precyzyjne pomiary przy różnych poziomach napięcia.

Czujnik Halla pętla otwarta HK16 charakteryzuje się również wysoką dokładnością pomiaru, która wynosi 1%. To oznacza, że otrzymane wartości są bliskie rzeczywistej wartości prądu, co umożliwia precyzyjne sterowanie i monitorowanie systemu. Średnica czujnika φ16 sprawia, że jest on łatwy w montażu i integracji w różnych aplikacjach.

Dodatkowo, czujnik jest zasilany w zakresie napięć +-15V, co zapewnia stabilność i niezawodność działania nawet w wymagających warunkach.

Podsumowując, czujnik Halla pętla otwarta HK16 to zaawansowane urządzenie pomiarowe, które oferuje szeroki zakres funkcji i precyzyjne pomiary. Bez względu na to, czy potrzebujesz monitorować prąd w przemyśle, automatyce, energetyce czy innych dziedzinach, ten czujnik spełni Twoje wymagania i zapewni niezawodność działania w każdej aplikacji.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Sklep internetowy redhurt24.pl oferuje produkty związane z energia takie jak licznik trójfazowy, praska sześciokątna w tym licznik energii, ogranicznik przepięć oraz przekładnik prądowy. Sprzedajemy produkty tylko najwyższej jakości, najbardziej popularne są licznik 100A, zaciskarka tulejek, łącznik krzywkowy, Licznik Eastron oraz Przekłądniki YHDC. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów, nasi konsultanci pomogą dokonać zakupu.