Strona głównaPrzetwornik prądowy z efektem Halla, dzielony rdzeńCzujnik Halla pętla otwarta rdzeń dzielony HST30 wejście znamionowe ±100A ±4V 1% φ30.5 ±15V

Czujnik Halla pętla otwarta rdzeń dzielony HST30 wejście znamionowe ±100A ±4V 1% φ30.5 ±15V

Producent: YHDC
Kod: HST30-100A-4V
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.17 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ognioodporność: UL94-V0
Temperatura pracy: -10 ~ + 70 ℃
Temperatura przechowywania: -40 ~ + 85 ℃
Częstotliwość: DC~25kHz
Wytrzymałość dielektryczna: 2,5KV 50Hz 1min
Znamionowe wejście: ±100A
Zmierzony zakres: ±150A
Znamionowa wydajność ±4V
Dokładność: 1%
Liniowość: <0.1%
Napięcie zasilania(±5%) ±15V
Zużycie prądu: ±15mA
Obciążenie: ≥10KΩ
Przesunięcie zerowe, TA = 25 ℃ ≤±15mV
Czas odpowiedzi: < 3μ s
Waga: 72g

Czujnik Halla Pętla Otwarta HST30 - Precyzyjne Monitorowanie Prądu

Czujnik Halla pętla otwarta rdzeń dzielony HST30 to zaawansowane narzędzie pomiarowe, które zapewnia niezawodność i precyzję w monitorowaniu prądu. Ten innowacyjny czujnik Halla wyróżnia się dzięki swoim unikalnym cechom:

1. Niezwykła dokładność pomiarów: Czujnik Halla HST30 zapewnia wyniki pomiarów o niezwykle wysokiej precyzji, z dokładnością wynoszącą 1%. Obszar pomiarowy wynoszący ±100A pozwala uzyskać wiarygodne informacje o natężeniu prądu.

2. Pętla otwarta z rdzeniem dzielonym: Konstrukcja pętli otwartej z rdzeniem dzielonym czyni ten czujnik wszechstronnym i przydatnym w różnych zastosowaniach.

3. Zasilanie ±15V: Czujnik Halla HST30 jest zasilany napięciem ±15V, co sprawia, że jest kompatybilny z różnymi systemami i łatwy w instalacji.

4. Niezawodność i trwałość: Solidna konstrukcja oraz komponenty najwyższej jakości zapewniają niezawodność działania czujnika Halla HST30 nawet w trudnych warunkach środowiskowych.

5. Szerokie zastosowanie: Ten czujnik Halla pętla otwarta rdzeń dzielony HST30 znalazł zastosowanie w wielu dziedzinach, w tym w przemyśle, energetyce, automatyce i wielu innych.

Jeśli potrzebujesz precyzyjnego czujnika do monitorowania prądu przy zachowaniu niezawodności, Czujnik Halla pętla otwarta rdzeń dzielony HST30 spełni Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym produkcie i zamówić go dla swojego przedsiębiorstwa!

Podsumowanie: Czujnik Halla pętla otwarta rdzeń dzielony HST30 to pewny sposób na precyzyjne monitorowanie prądu. Wykorzystaj jego zalety już teraz!

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Sklep internetowy redhurt24.pl oferuje produkty związane z energia takie jak licznik trójfazowy, praska sześciokątna w tym licznik energii, ogranicznik przepięć oraz przekładnik prądowy. Sprzedajemy produkty tylko najwyższej jakości, najbardziej popularne są licznik 100A, zaciskarka tulejek, łącznik krzywkowy, Licznik Eastron oraz Przekłądniki YHDC. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów, nasi konsultanci pomogą dokonać zakupu.