Strona głównaPrzetwornik prądowy z efektem Halla, pętla zamkniętaCzujnik Halla pętla zamknięta HA 25 0.25A/25mA

Czujnik Halla pętla zamknięta HA 25 0.25A/25mA

Producent: YHDC
Kod: HA25-0.25A-25mA
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.02 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ognioodporność: UL94-V0

Temperatura pracy: -25 ~ + 70 ℃

Temperatura przechowywania: -40 ~ + 85 ℃

Częstotliwośc: DC ~ 150kHz

Wytrzymałość dielektryczna: 2.5KV 50Hz 1min

Znamionowe wejście: ±10mA-5A

Zmierzony zakres: ±15mA-10A

Znamionowa wydajność ±24-25mA

Dokładność: 0.5%

Liniowość: <0.1%

Napięcie zasilania(±5%) ± 15V

Zużycie prądu: ±10mA+Im

Obciążenie: 320KΩ

Przesunięcie zerowe, TA = 25 ℃ ≤±0.15mV

Czas odpowiedzi: < 1μ s

Waga: 22g

Oto zoptymalizowany opis produktu "Czujnik Halla pętla zamknięta HA25" z myślą o pozycjonowaniu na stronie Google:


Czujnik Halla pętla zamknięta HA25 - Dokładny Pomiar Prądu o Niskim Natężeniu

Czujnik Halla pętla zamknięta HA25 to precyzyjne urządzenie przeznaczone do pomiaru prądu o niskim natężeniu. Główne cechy tego innowacyjnego czujnika to:

1. Wysoka Rozdzielczość: Czujnik HA25 umożliwia dokładny pomiar prądu o znamionowym natężeniu 0,25A, przy prądzie wtórnym wynoszącym 25mA. To sprawia, że jest idealny do zastosowań wymagających wysokiej rozdzielczości pomiarów.

2. Precyzyjne Wyniki: Z dokładnością pomiaru na poziomie 0,5%, Czujnik Halla HA25 dostarcza precyzyjne wyniki, co jest niezbędne w wielu aplikacjach naukowych i przemysłowych.

3. Stabilne Napięcie Źródłowe: Urządzenie działa przy stabilnym napięciu źródłowym, co zapewnia niezawodność pomiarów.

4. Wytrzymała Konstrukcja: Czujnik Halla HA25 został zaprojektowany z myślą o trwałości i wydajności, co czyni go niezawodnym narzędziem w różnych warunkach.

Czujnik Halla pętla zamknięta HA25 znalazł zastosowanie w wielu dziedzinach, od elektroniki po badania naukowe. Jego zdolność do dokładnego pomiaru niskiego natężenia prądu czyni go nieocenionym narzędziem dla profesjonalistów, którzy wymagają precyzyjnych danych pomiarowych.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat Czujnika Halla pętla zamknięta HA25 i dowiedzieć się, jak możemy dostosować go do Twoich konkretnych potrzeb.

Podsumowanie: Czujnik Halla pętla zamknięta HA25 to narzędzie zapewniające dokładny pomiar prądu o niskim natężeniu, z wysoką rozdzielczością i dokładnością pomiaru na poziomie 0,5%. Wybierz HA25 i uzyskaj pewność i precyzję w pomiarach prądu.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Sklep internetowy redhurt24.pl oferuje produkty związane z energia takie jak licznik trójfazowy, praska sześciokątna w tym licznik energii, ogranicznik przepięć oraz przekładnik prądowy. Sprzedajemy produkty tylko najwyższej jakości, najbardziej popularne są licznik 100A, zaciskarka tulejek, łącznik krzywkowy, Licznik Eastron oraz Przekłądniki YHDC. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów, nasi konsultanci pomogą dokonać zakupu.