Strona głównaPrzetwornik prądowy z efektem Halla, wyjście cyfroweCzujnik Halla wielozakresowy pętla zamknięta HAX25 wejście znamionowe ±5A DC 25mA A DC 0.5% 15V

Czujnik Halla wielozakresowy pętla zamknięta HAX25 wejście znamionowe ±5A DC 25mA A DC 0.5% 15V

Producent: YHDC
Kod: HAX25-5A-25mA
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.02 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ognioodporność: UL94-V0
Temperatura pracy: -25~+70℃
Temperatura przechowywania: -40~+85℃
Częstotliwość: DC~150kHz
Wytrzymałość dielektryczna: 2.5KV 50Hz 1min
Znamionowe wejście: ±5 A DC
Zmierzony zakres: ±36 A DC
Znamionowe wyjście: 25 mA DC
Dokładność: 0.5%
Liniowość: <0.1%
Napięcie zasilania(±5%) ±15 V
Zużycie prądu: ±10mA+Im
Impedancja obciążenia: 320Ω
Przesunięcie zerowe, TA = 25 ℃ ≤±0.15mA
Czas odpowiedzi:< 1μ s
Waga: 23 g

Czujnik Halla wielozakresowy pętla zamknięta HAX25 - Precyzyjny Pomiar Prądu o Wielu Zakresach

Czujnik Halla wielozakresowy pętla zamknięta HAX25 to zaawansowane urządzenie umożliwiające precyzyjny pomiar prądu o różnych zakresach. Główne cechy tego innowacyjnego czujnika to:

1. Wielozakresowy Pomiar: Czujnik HAX25 pozwala na dokładny pomiar prądu o znamionowym natężeniu ±5A DC, z prądem wtórnym 25mA DC. To sprawia, że jest idealny do zastosowań, które wymagają pomiaru prądu na wielu różnych zakresach.

2. Precyzyjne Wyniki: Czujnik Halla HAX25 oferuje dokładność pomiaru na poziomie 0,5%, co gwarantuje precyzyjne i niezawodne wyniki pomiarów.

3. Stabilne Zasilanie: Urządzenie działa przy stabilnym napięciu zasilania wynoszącym 15V DC, co zapewnia niezawodność pomiarów i długą żywotność urządzenia.

4. Wielofunkcyjność: Czujnik Halla HAX25 charakteryzuje się wszechstronnymi możliwościami zastosowań, dzięki czemu znajduje miejsce w różnych dziedzinach, od elektroniki przemysłowej po badania naukowe.

Czujnik Halla wielozakresowy pętla zamknięta HAX25 jest idealnym narzędziem dla profesjonalistów, którzy potrzebują precyzyjnego pomiaru prądu o różnych wartościach natężenia. Dzięki swojej wszechstronności i niezawodności, stanowi cenny zasób w monitorowaniu i kontroli procesów.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat Czujnika Halla wielozakresowy pętla zamknięta HAX25 i dowiedzieć się, jak możemy dostosować go do Twoich konkretnych potrzeb.

Podsumowanie: Czujnik Halla wielozakresowy pętla zamknięta HAX25 to narzędzie zapewniające precyzyjny pomiar prądu o różnych zakresach, z wysoką dokładnością pomiaru na poziomie 0,5%. Wybierz HAX25 i uzyskaj pewność i precyzję w monitorowaniu prądu.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Sklep internetowy redhurt24.pl oferuje produkty związane z energia takie jak licznik trójfazowy, praska sześciokątna w tym licznik energii, ogranicznik przepięć oraz przekładnik prądowy. Sprzedajemy produkty tylko najwyższej jakości, najbardziej popularne są licznik 100A, zaciskarka tulejek, łącznik krzywkowy, Licznik Eastron oraz Przekłądniki YHDC. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów, nasi konsultanci pomogą dokonać zakupu.