Strona głównaCzujnik natężenia prądu ACCzujnik natężenia prądu AC 10A/1V, 1%,SCT013-010

Czujnik natężenia prądu AC 10A/1V, 1%,SCT013-010

Producent: YHDC
Kod: SCT013-010-10A-1V
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.05 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Mierzy natężenie prądu zmiennego płynącego w przewodzie bez potrzeby jego rozcinania. Pomiar odbywa się po założeniu obejmy magnetycznej na POJEDYNCZY przewód prądowy. Czujnik nie będzie nic wskazywał, jeśli założony zostanie na kabel prądowy i zerowy jednocześnie. Na wyjściu czujnika pojawia się napięcie zmienne proporcjonalne do płynącego w przewodzie prądu. Czujnik może służyć do pomiarów prądu zmiennego poprzez wejścia analogowe w Arduino.

Specyfikacja techniczna:

zakres pomiaru prądu 0-10A AC

maksymalna średnica kabla pomiarowego - fi 12mm

wbudowany rezystor obciążający TAK

napięcie wyjściowe zmienne 0-1v AC

długość przewodu 1m

masa 45g

Czujnik natężenia prądu AC SCT013-010 to niezastąpione narzędzie dla wszystkich, którzy potrzebują precyzyjnego pomiaru natężenia prądu w instalacjach elektrycznych. Ten zaawansowany czujnik oferuje dokładność pomiaru na poziomie 1% oraz możliwość monitorowania prądu o wartościach 10A/1V. Dzięki temu, będziesz mógł kontrolować i analizować zużycie prądu w sposób niezwykle dokładny.

Główne cechy produktu:

  • Wysoka dokładność: Czujnik SCT013-010 zapewnia niezwykle precyzyjny pomiar prądu z dokładnością wynoszącą 1%. To gwarantuje wiarygodne wyniki, które można wykorzystać do bardziej zaawansowanych analiz i obliczeń.
  • Wszechstronność: Ten uniwersalny czujnik może być stosowany zarówno w zastosowaniach domowych, jak i przemysłowych, umożliwiając pomiar prądu o wartościach do 10A/1V.
  • Prosta instalacja: Dzięki zaciskom, montaż i podłączenie czujnika są niezwykle proste, nawet dla osób bez doświadczenia w dziedzinie elektryki.
  • Trwałość i niezawodność: Solidna konstrukcja czujnika SCT013-010 zapewnia niezawodność działania w różnych warunkach pracy.
  • Współpraca z systemami monitoringu: Ten czujnik doskonale współpracuje z różnymi systemami monitoringu energii, co ułatwia kontrolę i analizę zużycia prądu.

Czujnik Natężenia Prądu AC SCT013-010 to idealne rozwiązanie dla elektryków, inżynierów i entuzjastów elektroniki, którzy poszukują niezawodnego narzędzia do pomiaru prądu. Dzięki niemu, będziesz mógł efektywniej zarządzać energią i unikać przeciążeń elektrycznych. Zamów teraz SCT013-010 i zyskaj pełną kontrolę nad swoimi instalacjami elektrycznymi.

 

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Sklep internetowy redhurt24.pl oferuje produkty związane z energia takie jak licznik trójfazowy, praska sześciokątna w tym licznik energii, ogranicznik przepięć oraz przekładnik prądowy. Sprzedajemy produkty tylko najwyższej jakości, najbardziej popularne są licznik 100A, zaciskarka tulejek, łącznik krzywkowy, Licznik Eastron oraz Przekłądniki YHDC. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów, nasi konsultanci pomogą dokonać zakupu.