Strona głównaCzujnik natężenia prądu ACCzujnik natężenia prądu AC SCT013-100 wejście znamionowe 100A 1V±1%

Czujnik natężenia prądu AC SCT013-100 wejście znamionowe 100A 1V±1%

Producent: YHDC
Kod: SCT013-100-100A-1V
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.05 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Mierzy natężenie prądu zmiennego płynącego w przewodzie bez potrzeby jego rozcinania. Pomiar odbywa się po założeniu obejmy magnetycznej na POJEDYNCZY przewód prądowy. Czujnik nie będzie nic wskazywał, jeśli założony zostanie na kabel prądowy i zerowy jednocześnie. Na wyjściu czujnika pojawia się napięcie zmienne proporcjonalne do płynącego w przewodzie prądu. Czujnik może służyć do pomiarów prądu zmiennego poprzez wejścia analogowe w Arduino.

Specyfikacja techniczna:

zakres pomiaru prądu 0-100A AC

maksymalna średnica kabla pomiarowego - fi 12mm

wbudowany rezystor obciążający TAK

napięcie wyjściowe zmienne 0-1v AC

długość przewodu 1m

masa 45g

Czujnik natężenia prądu AC SCT013-100 to niezastąpione narzędzie dla profesjonalistów i entuzjastów elektryki, którzy potrzebują precyzyjnego pomiaru natężenia prądu w instalacjach elektrycznych. Ten zaawansowany czujnik oferuje wejście znamionowe na poziomie 100A oraz dokładność pomiaru wynoszącą 1V±1%. Dzięki temu, masz pewność, że Twoje pomiary są niezwykle precyzyjne i wiarygodne.

Główne cechy produktu:

  • Wysoka dokładność: Czujnik SCT013-100 zapewnia niezwykle precyzyjny pomiar prądu z dokładnością wynoszącą 1V±1%. To pozwala na dokładne monitorowanie i analizę prądu w różnych zastosowaniach.
  • Wszechstronność: Ten uniwersalny czujnik może być wykorzystywany zarówno w zastosowaniach domowych, jak i przemysłowych, umożliwiając pomiar prądu o wartościach do 100A.
  • Prosta instalacja: Dzięki zaciskom, montaż i podłączenie czujnika są niezwykle proste, co pozwala zaoszczędzić czas i trudności.
  • Trwałość i niezawodność: Solidna konstrukcja czujnika SCT013-100 gwarantuje niezawodność działania w różnych warunkach pracy.
  • Współpraca z systemami monitoringu: Ten czujnik doskonale współpracuje z różnymi systemami monitoringu energii, co ułatwia kontrolę i analizę zużycia prądu.

Czujnik Natężenia Prądu AC SCT013-100 to niezawodne narzędzie, które pozwoli Ci efektywnie monitorować i kontrolować zużycie prądu w Twoich instalacjach elektrycznych. Zamów teraz SCT013-100 i zyskaj pełną kontrolę nad energią, co pozwoli Ci unikać przeciążeń i optymalizować wydajność.

 

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Sklep internetowy redhurt24.pl oferuje produkty związane z energia takie jak licznik trójfazowy, praska sześciokątna w tym licznik energii, ogranicznik przepięć oraz przekładnik prądowy. Sprzedajemy produkty tylko najwyższej jakości, najbardziej popularne są licznik 100A, zaciskarka tulejek, łącznik krzywkowy, Licznik Eastron oraz Przekłądniki YHDC. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów, nasi konsultanci pomogą dokonać zakupu.