Strona głównaPrzetwornik prądowy z efektem Halla, pętla zamkniętaCzujnik wielozakresowy Halla HAX25 25A/25mA +-15V

Czujnik wielozakresowy Halla HAX25 25A/25mA +-15V

Producent: YHDC
Kod: HAX25-25A-25mA
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.02 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ognioodporność: UL94-V0

Temperatura pracy: -25~+70℃

Temperatura przechowywania: -40~+85℃

Częstotliwość: DC~150kHz

Wytrzymałość dielektryczna: 2.5KV 50Hz 1min

Znamionowe wejście: ±25 A DC

Zmierzony zakres: ±36 A DC

Znamionowe wyjście: 25 mA DC

Dokładność: 0.5%

Liniowość: <0.1%

Napięcie zasilania(±5%) ±15 V

Zużycie prądu: ±10mA+Im

Impedancja obciążenia: 320Ω

Przesunięcie zerowe, TA = 25 ℃ ≤±0.15mA

Czas odpowiedzi:< 1μ s

Waga: 23 g

Czujnik Wielozakresowy Halla HAX25 - Precyzyjny Pomiar Prądu w Diverse Aplikacje

Czujnik wielozakresowy Halla HAX25 to wszechstronne urządzenie przeznaczone do precyzyjnego pomiaru prądu o znamionowym natężeniu 25A oraz prądu wtórnego 25mA. Główne cechy tego zaawansowanego czujnika to:

1. Wielozakresowy Pomiar Prądu: Czujnik HAX25 umożliwia dokładny pomiar zarówno prądu przemiennego (AC) jak i prądu stałego (DC) o natężeniu 25A, z równoległym pomiarem prądu wtórnego 25mA. To sprawia, że jest doskonały do różnorodnych zastosowań, gdzie wymagana jest precyzja.

2. Niezawodność i Dokładność: Czujnik HAX25 zapewnia niezawodność i precyzję na poziomie, który jest kluczowy w wielu aplikacjach.

3. Stabilne Napięcie Źródłowe: Urządzenie działa przy stabilnym napięciu źródłowym wynoszącym ±15V, co ułatwia jego integrację z różnymi systemami sterowania i monitorowania.

4. Wielozakresowy Design: Ten czujnik wielozakresowy oferuje elastyczność pomiaru, dzięki czemu może być dostosowany do konkretnych potrzeb każdej aplikacji.

Czujnik wielozakresowy Halla HAX25 znajduje zastosowanie w różnych dziedzinach, od przemysłu elektrycznego po badania naukowe. Jego wszechstronność, niezawodność i dokładność czynią go idealnym wyborem dla profesjonalistów, którzy potrzebują precyzyjnych pomiarów prądu w różnych warunkach.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat Czujnika Halla HAX25 i jak możemy dostosować go do Twoich konkretowych potrzeb.

Podsumowanie: Czujnik wielozakresowy Halla HAX25 to narzędzie zapewniające dokładny pomiar zarówno prądu przemiennego (AC) jak i prądu stałego (DC) o znamionowym natężeniu 25A, z równoległym pomiarem prądu wtórnego 25mA. Wybierz HAX25 i zyskaj pewność i precyzję w monitorowaniu prądu w różnych aplikacjach.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Sklep internetowy redhurt24.pl oferuje produkty związane z energia takie jak licznik trójfazowy, praska sześciokątna w tym licznik energii, ogranicznik przepięć oraz przekładnik prądowy. Sprzedajemy produkty tylko najwyższej jakości, najbardziej popularne są licznik 100A, zaciskarka tulejek, łącznik krzywkowy, Licznik Eastron oraz Przekłądniki YHDC. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów, nasi konsultanci pomogą dokonać zakupu.