Strona głównaOgranicznik przepięć fotowoltaikaOGRANICZNIK PRZEPIĘĆ 3-FAZ B+C T1 T2 3P

OGRANICZNIK PRZEPIĘĆ 3-FAZ B+C T1 T2 3P

Netto: 77,24 zł
Brutto: 95,00 zł
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.20 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Ochronnik przeciwprzepięciowy 4-polowy, 3-fazowy, klasa B+C, 30-50 kA, do montażu na szynę TH35.

Ogranicznik przepięć, odgromnik a także ochronnik przepięciowy to urządzenie zaprojektowane do ochrony aparatury elektrycznej przed przejściowymi przepięciami, ograniczające czas trwania i częstotliwość prądu następczego.

Przepięcia mogą powstać podczas np. załączania lub wyłączania nieobciążonej linii napowietrznej lub przy uderzeniu pioruna w linię napowietrzną, mogą one spowodować zniszczenie izolacji i innych elementów sieci.

Ograniczniki typu „1+2” (dawnej klasy B+C) zapewniają ochronę przed przepięciami atmosferycznymi, spowodowanymi uderzeniem pioruna w obiekty znajdujące się w sąsiedztwie linii napowietrznych lub bezpośrednio w linię nn, w dużej odległości od miejsca zainstalowania ograniczników. Ponadto tego typu ograniczniki stanowią zabezpieczanie przed przepięciami łączeniowymi. Ograniczniki przepięć typu „1+2” instaluje się przed licznikiem, chroniąc tym samym układ pomiarowy.

Ogranicznik przepięć, odgromnik a także ochronnik przepięciowy to urządzenie zaprojektowane do ochrony aparatury elektrycznej przed przejściowymi przepięciami, ograniczające czas trwania i częstotliwość prądu nastęczego. Przepięcia mogą powstać podczas np. załączania lub wyłączania nieobciążonej linii napowietrznej lub przy uderzeniu pioruna w linię napowietrzną, mogą one spowodować zniszczenie izolacji i innych elementów sieci.

Dane techniczne:

 • Klasa ochrony: B+C (I+II),
 • Ilość pól: 3,
 • Prąd próbny In: 30kA,
 • Prąd MAX Imax: 50kA,
 • Iimp: 7kA,
 • Uc: 385V,
 • Up: <1,5kV,
 • Czas reakcji: <25 ns,
 • Temperatura pracy: 40% - 80%,
 • EN-61643-11

Warunki montażu i pracy:

 • Wilgotność względna powietrza nie przekracza 95%,
 • Nachylenie płaszczyzny pionowej ogranicznika nie powinna być większa niż 5°.
 • Nie należy montować urządzenia w miejscu podatnym na wstrząsy i wibracje.
 • Radzimy poddawać ograniczniki okresowej kontroli – co dwa lata ich użytkowania lub po każdym bezpośrednim wyładowaniu atmosferycznym.
 • Ograniczniki przepięć wykorzystują połączenie przewodów miedzianych 6,0 ~ 25 mm 2;
 • Instalacja na szynę TH35
 • Serdecznie zapraszamy!


Bezpieczeństwo Twojej instalacji elektrycznej jest kluczowe, a zabezpieczenie jej przed przepięciami napięcia jest niezwykle istotne. OGRANICZNIK PRZEPIĘĆ 3-FAZ B+C T1 T2 3P to zaawansowane rozwiązanie, które oferuje niezawodną ochronę.

Dlaczego warto wybrać OGRANICZNIK PRZEPIĘĆ 3-FAZ B+C T1 T2 3P:

 1. Wszechstronność: Nasz ogranicznik przepięć jest dedykowany do zastosowań trójfazowych, co sprawia, że doskonale nadaje się do różnorodnych instalacji elektrycznych, w tym przemysłowych i komercyjnych.

 2. Klasa B+C: OGRANICZNIK PRZEPIĘĆ 3-FAZ B+C T1 T2 3P należy do klasy B+C, co oznacza, że jest skuteczny w ochronie przed różnymi rodzajami przepięć, w tym tych wywołanych przez wyładowania atmosferyczne (klasa B) i przepięcia wewnętrzne (klasa C).

 3. Dwupoziomowa ochrona: Nasze urządzenie zapewnia dwupoziomową ochronę (T1 i T2), co zwiększa jego wszechstronność i dostosowanie do różnych scenariuszy przepięć.

 4. Bezpieczeństwo instalacji: OGRANICZNIK PRZEPIĘĆ 3-FAZ B+C T1 T2 3P pomaga minimalizować ryzyko uszkodzeń sprzętu elektrycznego i elektronicznego, co przekłada się na mniejsze koszty konserwacji i napraw.

 5. Prosta instalacja: Pomimo zaawansowanej technologii, nasz ogranicznik przepięć jest łatwy w instalacji, co oznacza, że można go szybko i sprawnie wdrożyć w Twojej instalacji elektrycznej.

Zabezpiecz swoje instalacje przed potencjalnie destrukcyjnymi przepięciami i zyskaj pewność, że Twój sprzęt jest odpowiednio zabezpieczony. Wybierz OGRANICZNIK PRZEPIĘĆ 3-FAZ B+C T1 T2 3P i ciesz się niezawodnością i bezpieczeństwem, jakie zapewnia.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji na temat naszego OGRANICZNIKA PRZEPIĘĆ 3-FAZ B+C T1 T2 3P oraz dostępności. Nasz zespół specjalistów jest gotowy, aby pomóc Ci w doborze odpowiednich rozwiązań do ochrony Twojej instalacji elektrycznej.

Nie narażaj swojej instalacji na ryzyko - zabezpiecz ją za pomocą OGRANICZNIKA PRZEPIĘĆ 3-FAZ B+C T1 T2 3P!

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Sklep internetowy redhurt24.pl oferuje produkty związane z energia takie jak licznik trójfazowy, praska sześciokątna w tym licznik energii, ogranicznik przepięć oraz przekładnik prądowy. Sprzedajemy produkty tylko najwyższej jakości, najbardziej popularne są licznik 100A, zaciskarka tulejek, łącznik krzywkowy, Licznik Eastron oraz Przekłądniki YHDC. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów, nasi konsultanci pomogą dokonać zakupu.