PRZEKŁADNIK PRĄDOWY 5A 5V DC 2% SCT010T-D

Producent: YHDC
Kod: SCT010T-D-5A-5V
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.04 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Rdzeń: Ferryt

Napięcie robocze: 720V

Temperatura pracy: -25 ℃ ~ + 60 ℃

Temperatura przechowywania: -30 ℃ ~ + 90 ℃

Częstotliwość: 50 Hz ~ 60 Hz

Wytrzymałość dielektryczna: 3,5KV 50Hz 1min

Wejście znamionowe : 5AMax. Wejście: 100% (ciągłe) / 150% (1min)

Znamionowa moc wyjściowa: 5V DC

Napięcie tętnienia wyjściowego: ≤5%

Napięcie wyjściowe

Dokładność: ± 2%

Impedancja wyjściowa: 7kΩ

Impedancja izolacji:> 100MΩ (500V DC)

Waga: 42g

Przetwornik prądowy z dzielonym rdzeniem i wyjściem 0-5V DC to kluczowe urządzenie w monitorowaniu i pomiarach prądu w różnych zastosowaniach przemysłowych i kontrolnych. Pozwala on na precyzyjne pomiar prądu i przekształcenie go w sygnał analogowy 0-5V DC, co ułatwia integrację z różnymi systemami kontroli i pomiarowymi.

Główne cechy PRZETWORNIKA PRĄDOWEGO Z DZIELONYM RDZENIEM, WYJŚCIE 0-5V DC:

  1. Dzielony rdzeń: Dzięki dzielonemu rdzeniowi, nasz przetwornik prądowy może być łatwo zamocowany wokół przewodu prądowego bez konieczności przerywania obwodu. To pozwala na wygodny montaż i pomiar prądu nawet w istniejących instalacjach.

  2. Wyjście 0-5V DC: Sygnał wyjściowy 0-5V DC jest kompatybilny z wieloma systemami kontroli i pomiarowymi, co ułatwia monitorowanie i analizę danych prądowych.

  3. Precyzyjny pomiar: Nasz przetwornik prądowy oferuje precyzyjny pomiar prądu, co pozwala na dokładne monitorowanie i sterowanie procesami przemysłowymi.

  4. Wszechstronność: To urządzenie znajduje zastosowanie w różnych branżach, w tym w automatyce przemysłowej, monitoringu energii elektrycznej, systemach zarządzania budynkami i wielu innych.

  5. Trwałość: Nasz przetwornik prądowy jest solidnie wykonany, co zapewnia niezawodność i długą żywotność.

Dla precyzyjnego monitorowania i kontroli prądu w Twoim systemie, wybierz PRZETWORNIK PRĄDOWY Z DZIELONYM RDZENIEM, WYJŚCIE 0-5V DC. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji na temat naszego produktu oraz dostępności.

Nie ryzykuj - zainwestuj w precyzyjny przetwornik prądowy z dzielonym rdzeniem i osiągnij dokładne pomiary w swoim procesie przemysłowym.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Sklep internetowy redhurt24.pl oferuje produkty związane z energia takie jak licznik trójfazowy, praska sześciokątna w tym licznik energii, ogranicznik przepięć oraz przekładnik prądowy. Sprzedajemy produkty tylko najwyższej jakości, najbardziej popularne są licznik 100A, zaciskarka tulejek, łącznik krzywkowy, Licznik Eastron oraz Przekłądniki YHDC. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów, nasi konsultanci pomogą dokonać zakupu.