Strona głównaPrzekładniki do rozliczeń z energetyką, wyjście 0,1A/1A/5A1A5APrzekładnik prądowy rdzeń dzielony SCT325BK wejście znamionowe 100A 28.5mA ±1%

Przekładnik prądowy rdzeń dzielony SCT325BK wejście znamionowe 100A 28.5mA ±1%

Producent: YHDC
Kod: SCT325BK-100A-28.5mA
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Przekładnik prądowy rdzeń dzielony SCT325BK to zaawansowane urządzenie stworzone do precyzyjnego pomiaru natężenia prądu w instalacjach elektrycznych. Ten wyjątkowy przekładnik oferuje wejście znamionowe na poziomie 100A oraz dokładność pomiaru wynoszącą 28.5mA ±1%, co zapewnia niezwykle dokładne i wiarygodne wyniki.

Główne cechy produktu:

  • Wysoka dokładność: Przekładnik SCT325BK gwarantuje niezwykle precyzyjny pomiar prądu z dokładnością wynoszącą 28.5mA ±1%. To pozwala na dokładne monitorowanie i analizę prądu w różnych zastosowaniach.
  • Wszechstronność: Ten przekładnik jest idealny zarówno do zastosowań domowych, jak i przemysłowych, umożliwiając pomiar prądu o wartościach do 100A.
  • Prosta instalacja: Dzięki rdzeniowi dzielonemu, montaż i podłączenie przekładnika są niezwykle proste, nawet dla osób bez doświadczenia w dziedzinie elektryki.
  • Trwałość i niezawodność: Solidna konstrukcja przekładnika SCT325BK zapewnia niezawodność działania nawet w trudnych warunkach pracy.
  • Zgodność z normami: Ten przekładnik spełnia surowe normy dokładności pomiarów, co jest kluczowe w aplikacjach wymagających precyzyjnego monitorowania prądu.

Przekładnik Prądowy Rdzeń Dzielony SCT325BK to doskonałe narzędzie dla elektryków, inżynierów i profesjonalistów w dziedzinie energii elektrycznej. Dzięki niemu, będziesz mógł efektywniej zarządzać energią i unikać przeciążeń elektrycznych. Zamów teraz SCT325BK i zyskaj pełną kontrolę nad swoimi instalacjami elektrycznymi.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Sklep internetowy redhurt24.pl oferuje produkty związane z energia takie jak licznik trójfazowy, praska sześciokątna w tym licznik energii, ogranicznik przepięć oraz przekładnik prądowy. Sprzedajemy produkty tylko najwyższej jakości, najbardziej popularne są licznik 100A, zaciskarka tulejek, łącznik krzywkowy, Licznik Eastron oraz Przekłądniki YHDC. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów, nasi konsultanci pomogą dokonać zakupu.