Strona głównaTransformator dla wysokich częstotliwościPrzekładnik prądu o wysokiej częstotliwości seria TAK12 znamionowy prąd pierw. 20A prąd wtórny: 0,1A

Przekładnik prądu o wysokiej częstotliwości seria TAK12 znamionowy prąd pierw. 20A prąd wtórny: 0,1A

Producent: YHDC
Kod: TAK12-02-20A-0.1A
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.01 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Rdzeń: Ferryt

Ognioodporność UL94-V0

Normy: GB1208-2006

Temperatura pracy: -35 ℃ ~ + 85 ℃

Temperatura przechowywania: -45 ℃ ~ + 95 ℃

Wytrzymałość dielektryczna: 3,5KV 50Hz 1min

Znamionowy prąd pierwotny: 20A

Znamionowa prąd wtórny: 0,1A

Współczynnik obrotu: 1: 200

Dokładność: ± 1%

Liniowość: ≤0,2%

Znamionowe obciążenie: 200Ω

Waga:6,2g

Przekładnik Prądu o Wysokiej Częstotliwości Serii TAK12: Precyzyjne Pomiar

Przekładnik prądu serii TAK12 to niezawodne rozwiązanie do precyzyjnego monitorowania prądu elektrycznego o wysokiej częstotliwości. Ten model wyróżnia się następującymi cechami:

1. Seria TAK12: Ten przekładnik prądu jest częścią cenionej serii TAK12, znanej z doskonałej jakości i dokładności pomiarów.

2. Znamionowy Prąd Pierwotny 20A: Przekładnik jest zaprojektowany z myślą o znamionowym prądzie pierwotnym wynoszącym 20A, co pozwala na monitorowanie prądów o umiarkowanej mocy.

3. Prąd Wtórny 0,1A: Prąd wtórny wynoszący 0,1A gwarantuje precyzyjne i dokładne pomiary, co jest niezbędne w krytycznych zastosowaniach.

4. Wysoka Częstotliwość: Dzięki wysokiej częstotliwości, ten przekładnik jest idealny do zastosowań, które wymagają szybkiego reagowania na zmiany prądu.

5. Solidna Konstrukcja: Przekładnik jest wykonany z trwałych materiałów, co zapewnia niezawodność i długą żywotność.

Jeśli potrzebujesz precyzyjnego narzędzia do monitorowania prądu elektrycznego o wysokiej częstotliwości, Przekładnik Prądu Serii TAK12 to pewny wybór. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat tego produktu i dowiedzieć się, jak możemy sprostać Twoim potrzebom w dziedzinie pomiarów prądów elektrycznych.

Podsumowanie: Przekładnik prądu o wysokiej częstotliwości serii TAK12 z znamionowym prądem pierwotnym 20A i prądem wtórnym 0,1A to gwarancja precyzyjnych i niezawodnych pomiarów w krytycznych aplikacjach.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Klienci polecają również:

Sklep internetowy redhurt24.pl oferuje produkty związane z energia takie jak licznik trójfazowy, praska sześciokątna w tym licznik energii, ogranicznik przepięć oraz przekładnik prądowy. Sprzedajemy produkty tylko najwyższej jakości, najbardziej popularne są licznik 100A, zaciskarka tulejek, łącznik krzywkowy, Licznik Eastron oraz Przekłądniki YHDC. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów, nasi konsultanci pomogą dokonać zakupu.