Strona głównaTransformator impulsowyzapłonowyTransformator KMB418 3:1:1 311S

Transformator KMB418 3:1:1 311S

Producent: YHDC
Kod: KMB418-311S
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.02 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Norma: CE Zakres pomiarowy: poniżej 2000A kontrolowany stalą krzemową Tryb wyjściowy: Pulse train Metoda instalacji: PCB Metoda podłączenia: Piny Wytrzymałość elektryczna: 5kV Częstotliwość: 1KHz-50KHz

Transformator KMB418, o stosunku transformacji 3:1:1 i oznaczeniu 311S, to zaawansowane urządzenie zaprojektowane do wielofunkcyjnego przetwarzania sygnałów elektrycznych w różnych aplikacjach elektrycznych. Ten niezawodny transformator oferuje elastyczność i precyzję w przetwarzaniu sygnałów, co pozwala na dostosowanie go do różnych konfiguracji i potrzeb.

Główne cechy produktu:

  • Wielofunkcyjność: Transformator KMB418 3:1:1 311S jest wszechstronny i może być wykorzystywany w różnych zastosowaniach, takich jak przekształcanie sygnałów, izolacja galwaniczna i wiele innych.
  • Precyzyjne przetwarzanie: Ten transformator zapewnia dokładne przetwarzanie sygnałów, co jest kluczowe w aplikacjach wymagających precyzji.
  • Solidna konstrukcja: Solidna budowa transformatora KMB418 3:1:1 311S gwarantuje niezawodność działania nawet w trudnych warunkach pracy.

Transformator KMB418, 3:1:1, 311S to wszechstronne narzędzie dla profesjonalistów i inżynierów elektrycznych, którzy potrzebują elastycznego przetwarzania sygnałów w swoich aplikacjach. Zamów teraz KMB418, 3:1:1, 311S i zyskaj pewność co do wydajności w swoim systemie elektrycznym.
Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Sklep internetowy redhurt24.pl oferuje produkty związane z energia takie jak licznik trójfazowy, praska sześciokątna w tym licznik energii, ogranicznik przepięć oraz przekładnik prądowy. Sprzedajemy produkty tylko najwyższej jakości, najbardziej popularne są licznik 100A, zaciskarka tulejek, łącznik krzywkowy, Licznik Eastron oraz Przekłądniki YHDC. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów, nasi konsultanci pomogą dokonać zakupu.