Strona głównaPrzetwornik prądowy z efektem Halla, pętla otwartaCzujnik Halla pętla otwarta HK16 wejście znamionowe ±200A ±4V 1% φ16 +-15V

Czujnik Halla pętla otwarta HK16 wejście znamionowe ±200A ±4V 1% φ16 +-15V

Producent: YHDC
Kod: HK16-200A-4V
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.02 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ognioodporność: UL94-V0
Temperatura pracy: -20 ℃ ~ + 70 ℃
Temperatura przechowywania: -40 ℃ ~ + 85 ℃
Częstotliwośc: DC ~ 25KHz
Wytrzymałość dielektryczna: 2.5KV 50Hz 1min
Znamionowe wejście ±200A
Zmierzony zakres ±300A
Znamionowa wydajność ±4V
Dokładność: 1%
Liniowość <0.1%
Napięcie zasilania (± 5%) ±15V
Zużycie prądu ±15mA
Obciążenie >10KΩ
Przesunięcie zerowe, TA = 25 ℃ ≤±30mV
Czas odpowiedzi < 3μ s
Waga 24g


Czujnik Halla pętla otwarta HK16 o wejściu znamionowym ±200A, ±4V, 1% φ16, ±15V:

Czujnik Halla pętla otwarta HK16 to wysokiej jakości urządzenie pomiarowe, które doskonale sprawdzi się w aplikacjach wymagających precyzyjnego i niezawodnego monitorowania dużych prądów. Dzięki zaawansowanej technologii i solidnej konstrukcji, ten czujnik oferuje dokładne i niezawodne odczyty w różnych branżach.

Główną cechą czujnika Halla pętla otwarta HK16 jest jego imponujące wejście znamionowe o zakresie ±200A. Dzięki temu, czujnik jest w stanie precyzyjnie mierzyć prądy zarówno dodatnie, jak i ujemne, co umożliwia kompleksowe monitorowanie prądów w różnorodnych zastosowaniach. Zakres napięciowy ±4V zapewnia precyzyjne pomiary przy różnych poziomach napięcia.

Dokładność pomiaru tego czujnika wynosi 1%, co oznacza, że otrzymywane wartości są bliskie rzeczywistej wartości prądu. Ta wysoka dokładność umożliwia precyzyjne sterowanie i monitorowanie systemu. Średnica czujnika φ16 sprawia, że jest on łatwy w montażu i integracji w różnych aplikacjach.

Dodatkowo, czujnik jest zasilany w zakresie napięć ±15V, co zapewnia stabilność i niezawodność działania nawet w trudnych warunkach.

Podsumowując, czujnik Halla pętla otwarta HK16 to zaawansowane urządzenie pomiarowe, które oferuje szeroki zakres funkcji i precyzyjne pomiary dla dużych prądów. Niezależnie od zastosowania, w przemyśle, energetyce czy automatyce, ten czujnik spełni Twoje wymagania i zapewni niezawodność działania w każdej aplikacji, umożliwiając dokładne monitorowanie prądów o dużych wartościach.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Sklep internetowy redhurt24.pl oferuje produkty związane z energia takie jak licznik trójfazowy, praska sześciokątna w tym licznik energii, ogranicznik przepięć oraz przekładnik prądowy. Sprzedajemy produkty tylko najwyższej jakości, najbardziej popularne są licznik 100A, zaciskarka tulejek, łącznik krzywkowy, Licznik Eastron oraz Przekłądniki YHDC. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów, nasi konsultanci pomogą dokonać zakupu.