Strona głównaPrzetwornik prądowy z efektem Halla, pętla zamkniętaCzujnik Halla pętla zamknięta HV62 wejście znamionowe ±100V ±5V 1% ±15V

Czujnik Halla pętla zamknięta HV62 wejście znamionowe ±100V ±5V 1% ±15V

Producent: YHDC
Kod: HV62-100V-5V
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.04 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ognioodporność: UL94-V0

Temperatura pracy: -10~+70℃

Temperatura przechowywania: -40~+85℃

Wytrzymałość dielektryczna: 2.5KV 50Hz 1min

Znamionowe wejście: 100V

Zmierzony zakres: ±150V

Znamionowa wydajność ±5V

Dokładność pomiarowa: 1%

Liniowość: <0.1%

Napięcie zasilania (±5%) ±15

Zużycie prądu: <35mA

Impedancja obciążenia: >10KΩ

Przesunięcie zerowe, TA = 25 ℃ ≤±30mV

Czas odpowiedzi:< 270 μ s

Waga: 40 g


Czujnik Halla Pętla Zamknięta HV62 - Precyzyjny Pomiar Napięcia w Trudnych Warunkach

Czujnik Halla pętla zamknięta HV62 to zaawansowane urządzenie zaprojektowane do precyzyjnego pomiaru napięcia w nawet najtrudniejszych warunkach. Jego główne cechy to:

1. Wielozakresowy Pomiar Napięcia: Czujnik HV62 umożliwia pomiar napięcia o znamionowym natężeniu ±100V. To urządzenie nadaje się do różnorodnych zastosowań, oferując wszechstronność pomiaru.

2. Niezawodność i Dokładność: Urządzenie zapewnia niezawodną dokładność pomiaru na poziomie 1%, co jest kluczowe w aplikacjach, gdzie precyzja jest wymagana.

3. Stabilne Napięcie Wyjściowe: Czujnik generuje stabilne napięcie wyjściowe, które jest kompatybilne z różnymi systemami sterowania i monitorowania.

4. Pętla Zamknięta: Tryb pętli zamkniętej chroni urządzenie przed zakłóceniami zewnętrznymi, co zapewnia niezawodność pomiarów w trudnych warunkach.

Czujnik Halla pętla zamknięta HV62 jest niezastąpiony w różnych dziedzinach, od przemysłu elektrycznego po badania naukowe. Dzięki jego wszechstronności, niezawodności i dokładności stanowi doskonały wybór dla profesjonalistów, którzy wymagają precyzyjnego pomiaru napięcia w trudnych warunkach.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat Czujnika Halla HV62 i jak możemy dostosować to urządzenie do Twoich konkretnych potrzeb.

Podsumowanie: Czujnik Halla pętla zamknięta HV62 to narzędzie zapewniające dokładny pomiar napięcia o znamionowym natężeniu ±100V, z dokładnością na poziomie 1%. Wybierz HV62 i zyskaj pewność i precyzję w monitorowaniu napięcia w najtrudniejszych warunkach.
Czujnik Halla Pętla Zamknięta HV62 - Precyzyjne Monitorowanie Napięcia

Czujnik Halla pętla zamknięta HV62 to zaawansowane narzędzie pomiarowe, które gwarantuje niezawodność i precyzję w monitorowaniu napięcia. Ten innowacyjny czujnik Halla wyróżnia się na tle konkurencji dzięki swoim wyjątkowym cechom:

1. Zakres pomiarowy ±100V: Czujnik Halla HV62 oferuje szeroki zakres pomiarowy, co pozwala na monitorowanie napięcia w różnych zastosowaniach. Zakres ±100V umożliwia precyzyjny pomiar napięcia przy zachowaniu elastyczności.

2. Zasilanie ±5V i ±15V: Czujnik Halla HV62 jest zasilany napięciem ±5V, co sprawia, że jest kompatybilny z różnymi systemami. Dodatkowo, zasilanie ±15V pozwala na niezawodne działanie czujnika.

3. Niezawodność i trwałość: Solidna konstrukcja oraz komponenty najwyższej jakości zapewniają niezawodność działania czujnika Halla HV62 nawet w trudnych warunkach środowiskowych.

Jeśli potrzebujesz precyzyjnego czujnika do monitorowania napięcia przy zachowaniu niezawodności, Czujnik Halla pętla zamknięta HV62 spełni Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby uzyskać więcej informacji o tym innowacyjnym produkcie i zamówić go dla swojego przedsiębiorstwa!

Podsumowanie: Czujnik Halla pętla zamknięta HV62 oferuje precyzyjne monitorowanie napięcia oraz niezawodność. Wykorzystaj jego zalety już teraz!

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Sklep internetowy redhurt24.pl oferuje produkty związane z energia takie jak licznik trójfazowy, praska sześciokątna w tym licznik energii, ogranicznik przepięć oraz przekładnik prądowy. Sprzedajemy produkty tylko najwyższej jakości, najbardziej popularne są licznik 100A, zaciskarka tulejek, łącznik krzywkowy, Licznik Eastron oraz Przekłądniki YHDC. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów, nasi konsultanci pomogą dokonać zakupu.