Strona głównaPrzetwornik prądowy, wyjście 0.333V, dzielony rdzeńPRZEKŁADNIK PRĄDOWY 400A/0.333V 1% SCT036TS

PRZEKŁADNIK PRĄDOWY 400A/0.333V 1% SCT036TS

Producent: YHDC
Kod: SCT036TS-400A-0.333V
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.12 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu


Przekładnik Prądowy SCT036TS - Dokładność Pomiaru Prądu na Najwyższym Poziomie

Przekładnik prądowy SCT036TS to profesjonalne narzędzie do monitorowania prądu elektrycznego, które łączy w sobie niezawodność i precyzję pomiarów. Główne cechy tego modelu to:

1. Znamionowy Prąd 400A: Przekładnik SCT036TS został zaprojektowany z myślą o znamionowym prądzie wynoszącym aż 400A, co pozwala na pomiar prądów o dużej mocy.

2. Niskie Napięcie Wtórne 0.333V: Dzięki niskiemu napięciu wtórnemu wynoszącemu 0.333V, SCT036TS jest efektywny i może być łatwo zintegrowany w różnych systemach pomiarowych.

3. Dokładność Pomiaru na Poziomie 1%: Ten przekładnik prądowy oferuje niezwykle precyzyjne wyniki pomiarów prądu, z dokładnością na poziomie 1%.

4. Solidna Konstrukcja: SCT036TS został stworzony z myślą o wytrzymałości i niezawodności. Możesz polegać na nim w trudnych warunkach pracy.

5. Prosta Instalacja: Dzięki swojej konstrukcji jest łatwy do montażu, co pozwala na szybkie wdrożenie.

Jeśli potrzebujesz pewnego i precyzyjnego narzędzia do monitorowania prądu elektrycznego przy dużych obciążeniach, Przekładnik Prądowy SCT036TS to doskonały wybór. Oferuje on doskonałe połączenie dokładności i niezawodności, co czyni go niezastąpionym w wielu zastosowaniach.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat Przekładnika Prądowego SCT036TS i dowiedz się, jak możemy pomóc w Twoich projektach związanych z pomiarami prądu elektrycznego.

Podsumowanie: Przekładnik Prądowy SCT036TS z znamionowym prądem 400A i dokładnością pomiaru 1% to gwarancja precyzyjnych wyników pomiarów prądu elektrycznego w każdych warunkach. Wybierz SCT036TS i zyskaj pewność niezawodnych pomiarów.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Sklep internetowy redhurt24.pl oferuje produkty związane z energia takie jak licznik trójfazowy, praska sześciokątna w tym licznik energii, ogranicznik przepięć oraz przekładnik prądowy. Sprzedajemy produkty tylko najwyższej jakości, najbardziej popularne są licznik 100A, zaciskarka tulejek, łącznik krzywkowy, Licznik Eastron oraz Przekłądniki YHDC. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów, nasi konsultanci pomogą dokonać zakupu.