Strona głównaPrzetwornik prądowy z dzielonym rdzeniemPrzekładnik prądowy z dzielonym rdzeniem 150A/5V DC 2% SCT024TS

Przekładnik prądowy z dzielonym rdzeniem 150A/5V DC 2% SCT024TS

Producent: YHDC
Kod: SCT024TS-D-150A
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.20 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Rdzeń: Stal krzemowa
Napięcie:720V
Temperatura pracy:-25℃~+60℃
Temperatura przechowywania:-30℃~+90℃
Częstotliwość: 50Hz~60Hz
Znamionowe wejście: 150A
Znamionowe wyjście: 5V
Dokładność: +/- 2%
Impedancja wyjściowa: 7KΩ
Wytrzymałość izolacji >100MΩ (500V DC)
Czas reakcji: 300ms
Instalacja: zawieszenie
Waga: 45g


Przetwornik prądowy z dzielonym rdzeniem i wyjściem 0-5V DC to kluczowe urządzenie w monitorowaniu i pomiarach prądu w różnych zastosowaniach przemysłowych i kontrolnych. Pozwala on na precyzyjne pomiar prądu i przekształcenie go w sygnał analogowy 0-5V DC, co ułatwia integrację z różnymi systemami kontroli i pomiarowymi.

Główne cechy PRZETWORNIKA PRĄDOWEGO Z DZIELONYM RDZENIEM, WYJŚCIE 0-5V DC:

  1. Dzielony rdzeń: Dzięki dzielonemu rdzeniowi, nasz przetwornik prądowy może być łatwo zamocowany wokół przewodu prądowego bez konieczności przerywania obwodu. To pozwala na wygodny montaż i pomiar prądu nawet w istniejących instalacjach.

  2. Wyjście 0-5V DC: Sygnał wyjściowy 0-5V DC jest kompatybilny z wieloma systemami kontroli i pomiarowymi, co ułatwia monitorowanie i analizę danych prądowych.

  3. Precyzyjny pomiar: Nasz przetwornik prądowy oferuje precyzyjny pomiar prądu, co pozwala na dokładne monitorowanie i sterowanie procesami przemysłowymi.

  4. Wszechstronność: To urządzenie znajduje zastosowanie w różnych branżach, w tym w automatyce przemysłowej, monitoringu energii elektrycznej, systemach zarządzania budynkami i wielu innych.

  5. Trwałość: Nasz przetwornik prądowy jest solidnie wykonany, co zapewnia niezawodność i długą żywotność.

Dla precyzyjnego monitorowania i kontroli prądu w Twoim systemie, wybierz PRZETWORNIK PRĄDOWY Z DZIELONYM RDZENIEM, WYJŚCIE 0-5V DC. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji na temat naszego produktu oraz dostępności.

Nie ryzykuj - zainwestuj w precyzyjny przetwornik prądowy z dzielonym rdzeniem i osiągnij dokładne pomiary w swoim procesie przemysłowym.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Sklep internetowy redhurt24.pl oferuje produkty związane z energia takie jak licznik trójfazowy, praska sześciokątna w tym licznik energii, ogranicznik przepięć oraz przekładnik prądowy. Sprzedajemy produkty tylko najwyższej jakości, najbardziej popularne są licznik 100A, zaciskarka tulejek, łącznik krzywkowy, Licznik Eastron oraz Przekłądniki YHDC. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów, nasi konsultanci pomogą dokonać zakupu.