Strona głównaPrzetwornik prądowy z efektem Halla, pętla zamkniętaCzujnik Halla pętla zamknięta HAB55 wejście znamionowe ±100A ±50mA 0.5% ±15V

Czujnik Halla pętla zamknięta HAB55 wejście znamionowe ±100A ±50mA 0.5% ±15V

Producent: YHDC
Kod: HAB55-100A-50mA
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.02 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ognioodporność: UL94-V0
Temperatura pracy: -25 ~ + 70 ℃
Temperatura przechowywania: -40 ~ + 85 ℃
Częstotliwość: DC ~ 150kHz
Wytrzymałość dielektryczna: 2.5KV 50Hz 1min
Znamionowe wejście: ±100A
Zmierzony zakres: ±150A
Znamionowa wydajność ±50mA
Dokładność: 0.5%
Liniowość: <0.15%
Napięcie zasilania(±5%) ± 15V
Zużycie prądu: ±10mA+Im
Obciążenie: –
Przesunięcie zerowe, TA = 25 ℃ – ≤±0.2
Czas odpowiedzi: < 1μ s
Waga: 18g

Czujnik Halla pętla zamknięta HAB55 - Precyzyjny Pomiar Prądu z Doskonałą Dokładnością

Czujnik Halla pętla zamknięta HAB55 to zaawansowane urządzenie zaprojektowane do precyzyjnego pomiaru prądu z doskonałą dokładnością. Główne cechy tego innowacyjnego czujnika to:

1. Wysoka Dokładność: Czujnik HAB55 umożliwia dokładny pomiar prądu o znamionowym natężeniu ±100A, z prądem wtórnym ±50mA, przy niezwykle precyzyjnej dokładności pomiarów na poziomie 0.5%. To sprawia, że jest doskonałym narzędziem do aplikacji wymagających najwyższej jakości danych pomiarowych.

2. Stabilne Zasilanie: Urządzenie działa przy stabilnym napięciu zasilania wynoszącym ±15V, co zapewnia niezawodność pomiarów i trwałość urządzenia.

3. Wielofunkcyjność: Czujnik Halla HAB55 znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach, od przemysłu elektronicznego po energetykę, gdzie precyzyjny pomiar prądu jest kluczowy dla skutecznej kontroli procesów.

Czujnik Halla pętla zamknięta HAB55 to narzędzie, na które można polegać w każdym zastosowaniu, gdzie dokładność pomiaru prądu jest kluczowa. Jego wysoka dokładność i niezawodność czynią go doskonałym wyborem dla profesjonalistów, którzy wymagają precyzyjnych danych pomiarowych.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat Czujnika Halla pętla zamknięta HAB55 i dowiedzieć się, jak możemy dostosować go do Twoich konkretnych potrzeb.

Podsumowanie: Czujnik Halla pętla zamknięta HAB55 to narzędzie zapewniające precyzyjny pomiar prądu o dużym natężeniu, z doskonałą dokładnością pomiarów na poziomie 0.5%. Wybierz HAB55 i uzyskaj pewność i precyzję w monitorowaniu prądu.


Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Sklep internetowy redhurt24.pl oferuje produkty związane z energia takie jak licznik trójfazowy, praska sześciokątna w tym licznik energii, ogranicznik przepięć oraz przekładnik prądowy. Sprzedajemy produkty tylko najwyższej jakości, najbardziej popularne są licznik 100A, zaciskarka tulejek, łącznik krzywkowy, Licznik Eastron oraz Przekłądniki YHDC. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów, nasi konsultanci pomogą dokonać zakupu.