Przekładnik 2A/1mA ZST045B

Producent: YHDC
Kod: ZST045B-2a-1mA
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.50 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Rdzeń: Permaloj

Temperatura pracy: -25°C~+70°C

Wejście: 2A

Wyjście: 1mA

Znamionowe obciążenie: 100/200Ω

Dokładność: ±1%

Wytrzymałość dielektryczna: 1000MΩ500V/min

Instalacja: płyta montażowa

Otwór: FI65

Częstotliwość: 50-60 Hz

Ognioodporność: UL90-V0

Przekładnik ZST045B to zaawansowane urządzenie pomiarowe zaprojektowane do precyzyjnego pomiaru natężenia prądu w różnych aplikacjach elektrycznych. Ten niezawodny przekładnik oferuje znamionowe wejście na poziomie 2A i przekształca prąd wejściowy na sygnał wyjściowy o wartości 1mA.

Główne cechy produktu:

  • Precyzyjny pomiar: Przekładnik ZST045B zapewnia dokładny pomiar prądu, co jest kluczowe w wielu zastosowaniach.
  • Wszechstronność: Ten przekładnik jest idealny do stosowania w panelach sterowania, systemach monitoringu, automatyce przemysłowej i wielu innych aplikacjach elektrycznych.
  • Solidna konstrukcja: Solidna budowa przekładnika ZST045B gwarantuje niezawodność działania nawet w trudnych warunkach pracy.

Przekładnik 2A/1mA ZST045B to doskonałe narzędzie dla profesjonalistów i inżynierów elektrycznych, którzy potrzebują precyzyjnego pomiaru prądu w swoich aplikacjach. Zamów teraz ZST045B i zyskaj pewność co do dokładności pomiarów w swoim systemie elektrycznym.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Sklep internetowy redhurt24.pl oferuje produkty związane z energia takie jak licznik trójfazowy, praska sześciokątna w tym licznik energii, ogranicznik przepięć oraz przekładnik prądowy. Sprzedajemy produkty tylko najwyższej jakości, najbardziej popularne są licznik 100A, zaciskarka tulejek, łącznik krzywkowy, Licznik Eastron oraz Przekłądniki YHDC. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów, nasi konsultanci pomogą dokonać zakupu.