Strona głównaPrzekładnik do kontroli wycieku prądu (sekwencja zerowa)Przekładnik do kontoli wycieku prądu 2A-1mA ZCT045BL

Przekładnik do kontoli wycieku prądu 2A-1mA ZCT045BL

Producent: YHDC
Kod: ZCT045BL-2A-1mA
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.40 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Rdzeń: Permaloj

Temperatura pracy: -20°C~+70°C

Wejście: 2A

Wyjście: 1mA

Znamionowe obciążenie: 100/200Ω

Dokładność: ±1%

Wytrzymałość dielektryczna: 1000MΩ500V/min

Instalacja: płyta montażowa

Otwór: FI45

Częstotliwość: 50-60 Hz

Ognioodporność: UL90-V0

Przekładnik do kontroli wycieku prądu ZCT045BL to zaawansowane urządzenie przeznaczone do skutecznej kontroli i monitorowania wycieków prądu w różnych aplikacjach elektrycznych. Ten niezawodny przekładnik oferuje zakres pomiarowy od 2A i przekształca prąd wejściowy na sygnał wyjściowy o wartości 1mA, co umożliwia wykrywanie nawet najmniejszych wycieków prądu.

Główne cechy produktu:

  • Skuteczna ochrona: Przekładnik ZCT045BL stanowi skuteczną ochronę przed wyciekami prądu, co jest niezwykle istotne w zastosowaniach, gdzie bezpieczeństwo elektryczne ma najwyższe znaczenie.
  • Wszechstronność: Ten przekładnik może być stosowany w różnych aplikacjach, takich jak systemy bezpieczeństwa, instalacje elektryczne, automatyka przemysłowa i inne.
  • Solidna konstrukcja: Solidna budowa przekładnika ZCT045BL gwarantuje niezawodność działania nawet w trudnych warunkach pracy.

Przekładnik do Kontroli Wycieku Prądu ZCT045BL to niezastąpione narzędzie dla profesjonalistów i inżynierów elektrycznych, którzy potrzebują skutecznej ochrony przed wyciekami prądu w swoich aplikacjach. Zamów teraz ZCT045BL i zwiększ bezpieczeństwo elektryczne swojego systemu.
Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Sklep internetowy redhurt24.pl oferuje produkty związane z energia takie jak licznik trójfazowy, praska sześciokątna w tym licznik energii, ogranicznik przepięć oraz przekładnik prądowy. Sprzedajemy produkty tylko najwyższej jakości, najbardziej popularne są licznik 100A, zaciskarka tulejek, łącznik krzywkowy, Licznik Eastron oraz Przekłądniki YHDC. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów, nasi konsultanci pomogą dokonać zakupu.